Sme pripravení poskytnúť vám naše služby aj pre vaše business príležitosti. Idete na stretnutie a potrebujete mať čistú myseľ a sústrediť sa na rokovanie, nie na parkovanie? Sme k dispozícii. Zaujímavé môže byť i využitie našich služieb počas klientských eventov a večierkov, keď je potrebné, aby vaši kľúčoví obchodní partneri odišli z vášho eventu bezpečne a v pohodlí. Naša spoločnosť používa na prepravu luxusné vozidlá značky BMW. 

Počas celého roka, ale hlavne v období plesov a hojných spoločenských udalostí sme k dispozícii samozrejme i počas sviatkov a víkendov. Ak o to klient požiada, zabezpečíme  kvalitné prosseco, alebo ak je to žiaduce, kyticu ruží. Potrebujete si iba rezervovať termín a o všetko ostatné sa veľmi radi postaráme. 

Nechoďte pešo

Nie vždy a všade sa dá zájsť pešo. Sú situácie, keď spoľahlivá služba pomôže prísť na obchodné stretnutie v pohodlí a včas.

Spoľahlivé limuzíny

Naše limuzíny sú spoľahlivé a vždy prichystané poslúžiť Okrem technickej vybavenosti sú dokonale čisté.

Business doprava

K niektorým stretnutiam je potrebné pristupovať zvlášť obozretne. Radi vám vyjdeme v ústrety a pomôžeme vám urobiť dokonalý prvý dojem.

Páčia sa vám naše služby? Zdieľajte prosím!