Svadobný deň, svadobné šaty, svadobní hostia, svadobný dar, svadobná kytica, svadobný pochod,  svadobná výzdoba, svadobné koláče, svadobné pozvánky…a? Usporiadať svadbu, ktorá bude zážitkom pre nevestu, ženícha  a ich hostí nie je jednoduché. Koláče a šaty vám síce nezabezpečíme, ale vo veciach svadobnej limuzíny ste na správnom mieste.  

Poskytujeme služby dopravy na sobáš, fotenie a po celý svadobný deň. Taktiež zabezpečíme odvoz hostí, ktorí budú potrebovať odviesť z akýchkoľvek dôvodov kamkoľvek to bude potrebné. Ak budete chcieť, bezpečne a spoľahlivo unesieme i nevestu. Všetko je na vzájomnej dohode.

Luxusná preprava

Naše limuzíny budú pristavené riadne a včas. Budú prvotriedne vyčistené v našej vlastnej autoumyvárni. Ak si budete želať, limuzíny vyzdobíme.

Spoľahlivosť

Vo veciach spoľahlivosti si dávame záležať. Sme dochvíľni a pripravení jazdiť bezpečne počas celého svadobného dňa i noci.

Výnimočný prístup

Výnimočné dni si žiadajú výnimočný, ba až dokonalý prístup. Uvedomujeme si, že svadobný deň musí byť zážitkom (ideálne) na celý život.

Páčia sa vám naše služby? Zdieľajte prosím!